Skipas TANVALDSKÝ ŠPIČÁK na den 1.3. s 20% slevou pro řidiče Suzuki
Ve ski areálu Tanvaldský Špičák si zalyžujete na celkem 6.600m sjezdovek. Nejdelší sjezdovka Špičák II Rukáv je dlouhá 1.670m s 270 metrovým převýšením. Ve ski areálu jsou 4 sjezdové tratě delší než 1 km a ve ski areálu naleznete sjezdovky všech stupňů obtížností - od nejtěžší černé až po lehké modré. Všechny sjezdové tratě jsou vybaveny systémem technického zasněžování a denně upravovány. Večerní lyžování na 600m dlouhé sjezdovce Špičák 2 Zalomený. Jedná se o nejdelší sjezdovky v Jizerkách!
Podmínky
- Jednodenní e-Skipas do lyžařského areálu Tanvaldský Špičák pouze pro řidiče vozidel Suzuki.
- Po zakoupení obdržíte e-mailem kupón na jednodenní dospělý skipas.
- Po předložení kupónu a technického průkazu vozidla značky Suzuki na oranžovém stánku SNOW u dolní stanice lanovky Špičák 1 obdržíte jednodenní dospělý skipas (pro přednostní obsloužení u stánku SNOW sdělte heslo Suzuki).
- Kupón lze uplatnit pouze jednou a není možné jej vyměnit za peníze.
- Kupón lze využít pouze v den konání akce SNOW tour.
Platnost slevy
01.03.2015
(dle sněhových podmínek)
Maximální počet na osobu: 4
Diskuze: Suzuki skipas TANVALDSKÝ ŠPIČÁK 1.3.
Ke slevě nebyly dosud napsány žádné komentáře.Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.