7hodinový skipas DONOVALY - slevy e-skipasy - SKIPASOMAT - lyžování se slevou
Přihlásit se

7hodinový skipas DONOVALY

Slovenské DONOVALY s 30% slevou na sedmihodinový skipas

Slovenské DONOVALY s 30% slevou na sedmihodinový skipas
30 %
540
770
koupit nyní
koupeno 338x
k dispozici více než 10 ks
Můžete nakupovat ještě
69 dní 4 hodiny 15 minut

Donovaly, nízkotatranské středisko s horskou kulisou, množstvím mírného cvičného terénu i ubytovací kapacitou, si díky svému charakteru vybudovalo pověst slovenského rodinného top centra. Zalyžujte si na Donovalech s 30% slevou!

Podmínky

  1. Po zakoupení obdržíte e-mailem kupón s kódem na dospělý sedmihodinový skipas do lyžařského střediska Donovaly, který můžete využít kdykoliv během lyžařské sezóny 2019/20. Kupón lze uplatnit pouze jednou a není možné jej vyměnit za peníze. V případě nevyužití nelze nárokovat vrácení peněz s výjimkou 14denní ochranné lhůty.
  2. Pro uplatnění slevového kódu je nutná registrace na https://skipas.parksnow.sk. Pokud vlastníte čipovou kartu z předcházející návštěvy střediska, popř. jiného střediska, které využívá systém Skidata, zadejte číslo karty do příslušné kolonky v registračním formuláři.
  3. Po registraci klikněte na položku „Poukázky/slevy“ uprostřed stránky nebo v menu vlevo.
  4. Zadejte kód z kupónu do kolonky „Kód poukázky“. V případě, že jste si zaregistrovali také číslo čipové karty, zobrazí se automaticky ve vedlejší kolonce. Zaškrtněte souhlas s obchodními a přepravními podmínkami a klikněte na „načíst nový kód“.
  5. Pokud jste zadali čipovou kartu, je tímto zadání kódu ukončeno a na vaší kartě je nahrán sedmihodinový skipas. Není třeba zadávat termín návštěvy střediska, skipas se aktivuje prvním průchodem turniketu u sedačkové lanovky.
  6. Nemáte-li čipovou kartu, obdržíte na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci, kód ve tvaru 1–1765–60-…, který si vytiskněte nebo uložte v mobilu. Na základě předložení tohoto kódu na kterékoliv pokladně střediska obdržíte – po úhradě vratné zálohy za čipovou kartu 2 € – sedmihodinový skipas. Čipovou kartu si poté můžete buď ponechat pro další využití nebo ji vrátit na podkladně či v automatu na čipové karty.

Platnost slevy

07.01. - 30.04.2020

(Pozor, čtěte pozorně podmínky)
Maximální počet na osobu: -

Kde slevu uplatnit

registrace na https://skipas.parksnow.sk

Web:

http://www.parksnow.sk/

Diskuze: 7hodinový skipas DONOVALY

Ke slevě nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.