Jednodenní skipas GALTÜR - slevy e-skipasy - SKIPASOMAT - lyžování se slevou
Přihlásit se

Jednodenní skipas GALTÜR

Jednodenní skipas GALTÜR s 45% slevou

Jednodenní skipas GALTÜR s 45% slevou
45 %
560
1020
(sleva ukončena)
koupeno 99x

Horská vesnička na konci údolí Paznaun v 1 600 m n. m. byla před 15 lety jako první v Tyrolsku prohlášena za „vzdušné lázně“. Mnohá ocenění získal i inovativní lyžařský koncept areálu Silvapark, který nabízí v 6 sektorech všestranné zimní vyžití malým i velkým, začátečníkům i expertům.

Silvapark: 6 sektorů pro každého Lyžařské území zvané Silvapark je postaveno na jedinečném konceptu, který má pro každého návštěvníka něco. V okolí Galtüru je vymezeno 6 sektorů, v nichž si přijdou na své lyžaři všech úrovní, snowboardisté, freerideři nebo běžkaři. Ti nejmenší návštěvníci Silvaparku se nejlépe vyřádí v Trpasličím světě (Zwergerlwelt) a Dobrodružné zemi (Abenteuerland), kde je čeká pohádkový les nebo lovecká stezka. Každou středu se mohou zúčastnit závodů pro ceou rodinu. Akční park (Actionpark) se třemi rozmanitými funparky udělá radost hlavně mládeži a věčně mladým dospělým. Pravověrní lyžaři si přijdou na své v Ráji sjezdovek (Pistenparadies) neboli v tradičním lyžařském areálu. Ten obepíná devět lanovek a vleků se 40 km perfektně upravených sjezdovek. Na freeridery pak čeká Říše hrdinů (Heldenreich) s volnými terény. Novinkou je rodinná freeridová trasa, kterou zvládnou všichni, kdo bezpečně sjedou červenou sjezdovku. Nejintenzivnější sepjetí s horskou přírodou kolem Galtüru nabízí sektor High & Nordic. Jak už název napovídá, je určen pro běžkaře a skialpinisty. Ti se mohou vydat přímo po stopách slavného amerického spisovatele Ernesta Hemingwaye, kterého pobyt v Galtüru okouzlil tak, že napsal poetickou báseň Horská idyla.

Podmínky

  1. Jednodenní e-Skipas do lyžařského střediska Galtür.
  2. Po zakoupení obdržíte e-mailem kupón na jednodenní dospělý skipas do lyžařského střediska Galtür, který můžete využít kdykoliv během lyžařské sezony.
  3. Po předložení kupónu na pokladně u lanovky Birkhahnbahn obdržíte jednodenní dospělý skipas.
  4. Kupón lze uplatnit pouze jednou a není možné jej vyměnit za peníze.
  5. Kupón lze využít do konce zimní sezony. V případě nevyužití kuponu nelze nárokovat vrácení peněz.

Platnost slevy

14.01. - 30.04.2015

(dle sněhových podmínek)
Maximální počet na osobu: 10

Kde slevu uplatnit

Web:

http://www.galtuer.com/de

Diskuze: Jednodenní skipas GALTÜR

Ke slevě nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.